Тип: електронний безступінчатий
Фазність: 1 фаза
Захисне відключення при зниженні вхідної напруги: 105 В
Захисне відключення при підвищенні вхідної напруги: 330 В
Захисне відключення в режимі "транзит": 260 ±5 В
Максимальний вхідний струм: 63 А
Діапазон вхідних напруг: 130-320 В
Номінальна вихідних напруга: 220 В
Відхилення вих. напруги від номінального: ±0.5 %
Макс. вихідна потужність: 14 кВт
Вих. потужність при нижньому значенні Uвх: 8.2 кВт
Вих. потужність при верхньому значенні Uвх: 14 кВт
Діапазон затримки повторного включення: 4.5-7.5 с
Охолодження: примусове
Спосіб монтажу: навісний
Габарити: 450 х 420 х 160 мм
Маса: 21 кг
Клас захисту: IP20
Робочий діапазон температури середовища: +1...+40 °С
Робочий діапазон вологості: 40...80 %
Колір: замовний
Гарантія: 60 міс.
Фазність: 1 фаза
Захисне відключення при зниженні вхідної напруги: 105 В
Захисне відключення при підвищенні вхідної напруги: 330 В
Захисне відключення в режимі "транзит": 260 ±5 В
Максимальний вхідний струм: 63 А
Діапазон вхідних напруг: 130-320 В
Номінальна вихідних напруга: 220 В
Відхилення вих. напруги від номінального: ±0.5 %
Макс. вихідна потужність: 14 кВт
Вих. потужність при нижньому значенні Uвх: 8.2 кВт
Вих. потужність при верхньому значенні Uвх: 14 кВт
Діапазон затримки повторного включення: 4.5-7.5 с
Охолодження: примусове
Спосіб монтажу: навісний
Габарити: 450 х 420 х 160 мм
Маса: 21 кг
Клас захисту: IP20
Робочий діапазон температури середовища: +1...+40 °С
Робочий діапазон вологості: 40...80 %
Колір: замовний
Гарантія: 60 міс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходной ток, не более | 63 А |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное входное напряжение | 320 В |
| Минимальное входное напряжение | 130 В |
| Номинальная мощность | 14 кВт |
| Полная мощность | 14 кВА |
| Тип стабилизатора | Инверторный |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 1 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 1 |
| Тип монтажа | навесной / напольный |
Информация для заказа
- Цена: 46 689 ₴



