Виробник: PocketBook
Тип: Електронна книга
Діагональ екрану: 6 дюймів
Дозвіл: 600x800
Тип матриці: E-Ink Carta
Сенсорний екран: немає
Об'єм вбудованої пам'яті: 8 ГБ
Слот для карти пам'яті: microSD (до 32 ГБ)
Інтерфейсний роз'єм: MicroUSB
Аудіороз'єм: немає
Bluetooth: немає
Wi-Fi: немає
3G / 4G: немає
Акумуляторна батарея: Li-Pol, 1300 мАг
Час роботи: до 1 місяця
формати
Текстові: EPUB (DRM), PDF (DRM), FB2, TXT, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, DJVU, TCR, PRC (MOBI), EPUB, PDF, FB2.ZIP, HTM, MOBI, ACSM
Розміри: 174 х 115 х 8,3 мм
Вага: 170 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PocketBook |
| Диагональ экрана | 6 дюйм |
| Интерфейсы | micro USB |
| Объем встроенной памяти | 8096 MB |
| Объем оперативной памяти | 256 MB |
| Особенности | Словарь, Кардридер |
| Поддерживаемые форматы | RTF, PDF, EPUB, DOC, DJVU, FB2 |
| Разрешение экрана | 800×600 |
| Тип матрицы | E Ink Carta |
| Тип экрана | Не сенсорный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 170 г |
| Длина | 174 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 1300 |
Информация для заказа
- Цена: 4 737 ₴




