Mitsubishi Heavy FDTC35VF - це касетний внутрішній блок инверторной мультиспліт-системи, який можна застосовувати як для обігріву, так і для охолодження повітря в кімнаті.
Для підтримки комфортних умов в приміщенні, що обслуговується блок FDTC35VF обладнаний датчиками зовнішньої і внутрішньої температур. Автоматичний режим кондиціонера, робота якого грунтується на принципах нечіткої логіки дозволяє створювати затишну обстановку в кімнаті. Також є кілька функцій, що дозволяють управляти повітряним потоком, для досягнення оптимальних умов. У разі необхідності кожну заслінку можна відрегулювати, направивши потік повітря в певну частину кімнати. Це можна зробити в будь-який час, а не тільки при монтажі кондиціонера.
Тип: касетний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 0.9 ... 4.1 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 0.9 ... 5.1 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 1.07 кВт (енергоефективність 3.4)
Електрична потужність в режимі підігріву: 1.16 кВт (енергоефективність 3.7)
Максимальний робочий струм: 8 А
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 570x248x570 мм, панелі: 700х700х35
Габарити зовнішнього блоку: 595x780(+62)x290 мм
Вага внутрішнього блоку: 15+3.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 35 кг
Рівень шуму (макс./ном./мін./тихий.)
Охолодження (внут): 41 / 40 / 36 / 30 дБА
Тепло (внут): 43 / 42 / 35 / 32 дБА
Зовні (охолод./нагрів.): 50 / 50 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 15 м
Максимальний перепад висот: 10 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 9.52 мм (3/8")
Тип холодоагента: R 410А
Кількість холодоагента: 1.2 кг
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 35 кв.м
Підключення живлення: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Мощность обогрева | 4250 Вт |
| Мощность охлаждения | 3600 Вт |
| Охлаждающая способность | 12200 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Кассетный |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 35 кг |
| Высота внешнего блока | 595 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 18.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 248 мм |
| Глубина внутреннего блока | 570 мм |
| Ширина внутреннего блока | 570 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1160 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1070 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
- Цена: 75 320 ₴





Отправка с 08 июня 2026
