Канальна спліт-система SRR35ZM-S / SRC35ZMX-S відноситься до серії інверторних кондиціонерів RAC, даний кондиціонер призначений для кімнат площею до 35 кв.м, може працювати в режимах охолодження, обігріву, осушення, функціонувати як вентилятор не змінюючи температуру повітря.
Тип: канальний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 1.0 ... 3.9 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 1.5 ... 5.2 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 0.98 кВт (енергоефективність 3.6)
Електрична потужність в режимі підігріву: 1.03 кВт (енергоефективність 4.1)
Максимальний робочий струм: 8 А
Режим осушення: +
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 750 x 200 x 500 мм
Габарити зовнішнього блоку: 780 x 595 x 290 мм
Вага внутрішнього блоку: 20.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 35 кг
Рівень шуму
Охолодження (внут.): 38 / 34 / 31 / 25 дБА
Нагрівання (внут.): 41 / 38 / 35 дБА
Зовнішній (охлажд./обігрів): 57 / 63 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 15 м
Максимальний перепад висот: 10 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 9.52 мм (3/8")
Тип хладагента: R 410А
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 35 кв.м
Підключення живлення: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Страна производитель | Таиланд |
| Мощность обогрева | 4200 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 11900 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Канальный |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 35 кг |
| Высота внешнего блока | 595 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 20.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 200 мм |
| Глубина внутреннего блока | 500 мм |
| Ширина внутреннего блока | 750 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1030 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 980 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Поток воздуха | 600 |
- Цена: 70 150 ₴




Отправка с 09 июня 2026
