Mitsubishi Heavy SRK63ZR-S / SRC63ZR-S - настінна DC-инверторная модель преміум-класу з сучасним дизайном. Оптимальний варіант для приміщень великої площі. Технологія Powerful створює потужний повітряний потік, який поширюється по приміщенню з високою швидкістю і на відстані до 17 м. Інверторний привід постійного струму забезпечує виключно тиху роботу, що дозволяє встановлювати кондиціонер її в приміщеннях з підвищеним вимогою до рівня шуму. Внутрішні блоки можуть використовуватися в складі мульти-спліт-систем.
Площа що обслуговується - до 60 м2
Охолодження - 6,3 кВт
Теплопродуктивність - 7,1 кВт
Тип: настінний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 1.2 ... 7.1 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 0.8 ... 9.0 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 1.85 кВт (енергоефективність 3.4)
Електрична потужність в режимі підігріву: 1.74 кВт (енергоефективність 4.1)
Максимальний робочий струм: 14 А
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 1098x318x248 мм
Габарити зовнішнього блоку: 880x750x340 мм
Вага внутрішнього блоку: 15.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 45 кг
Рівень шуму (макс./ном./мін./тихий.)
Охолодження (внут./зовніш.): 47 / 26 дБА
Тепло (внут./зовніш.): 47 / 26 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 30 м
Максимальний перепад висот: 20 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 15.9 мм (5/8")
Тип хладагента: R 410А
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 60 кв.м
Підключення харчування: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Мощность обогрева | 7100 Вт |
| Мощность охлаждения | 6300 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 21000 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 60 кв.м |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Уровень шума | 47 дБ |
| Фильтр | Фотокаталитический фильтр, Предварительный фильтр, Дезодорирующий фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 45 кг |
| Высота внешнего блока | 750 мм |
| Глубина внешнего блока | 340 мм |
| Ширина внешнего блока | 880 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 15.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 318 мм |
| Глубина внутреннего блока | 248 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1098 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1740 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1850 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
- Цена: 96 500 ₴





Отправка с 09 июня 2026
