Mitsubishi Heavy SRK63ZSPR-S / SRC63ZSPR-S - настінна побутова спліт-система з інверторним керуванням для побутових і офісних приміщеннях до 63 м.кв.
Основні переваги настінного кондиціонера SRK63ZSPR-S / SRC63ZSPR-S:
• внутрішній блок спліт-системи виконаний в класичному стилі з міцного пластику білого кольору, він з легкістю впишеться практично в будь-який інтер'єр;
• компресор інверторного типу забезпечує точність в підтримці температурного режиму в приміщенні і низьке енергоспоживання;
• функція економії може знижувати енергоспоживання кондиціонера, при незмінній потужності охолодження або нагрівання;
• для більш рівномірного і широкого розподілу повітряного потоку по кімнаті жалюзі внутрішнього блоку рухаються автоматично;
• внутрішній блок оснащений функцією самоочищення, яка запобігає забрудненню блоку, утворення цвілі або неприємних запахів;
• для швидкого досягнення бажаної температури в приміщенні існує функція "Hi Power", яка підвищує продуктивність до максимальних показників і працює на протязі 15 хвилин;
• можливо автоматично налаштовувати кондиціонер на включення до вашого приходу, щоб ви могли відразу отримати насолоду від сприятливими умовами по поверненню додому;
• кондиціонер може стабільно працювати в режимі на обігрів при вуличній температурі до - 15 ⁰С;
• функція самодіагностики за допомогою коду виводить інформацію про несправності кондиціонера;
• в комплекті поставки є бездротовий пульт управління.
Тип: настінний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 1.2 ... 7.1 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 0.8 ... 9.0 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 1.85 кВт (енергоефективність 3.4)
Електрична потужність в режимі підігріву: 1.74 кВт (енергоефективність 4.1)
Максимальне споживання електроенергії: 2.9 кВт
Коефіцієнт потужності: 0.99
Пусковий струм: 8.5 А
Максимальний робочий струм: 14.5 А
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 1197x262x210 мм
Габарити зовнішнього блоку: 800(+71)x640x290 мм
Вага внутрішнього блоку: 15.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 45 кг
Рівень звукового тиску
Охолодження (внут.): 44 / 39 / 35 / 25 дБА
Нагрівання (внут.): 44 / 38 / 34 / 28 дБА
Зовнішній (охлажд./обігрів): 54/54 дБА
Рівень шуму (макс./ном./мін./тихий.)
Охолодження (внут./зовніш.): 58/58 дБА
Тепло (внут./зовніш.): 67/66 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 25 м
Максимальний перепад висот: 20 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 12.7 мм (1/2")
Тип хладагента: R 410А
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 63 кв.м
Підключення харчування: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 7100 Вт |
| Мощность охлаждения | 6300 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 21500 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 63 кв.м |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Уровень шума | 44 дБ |
| Фильтр | Фотокаталитический фильтр, Предварительный фильтр, Дезодорирующий фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 45 кг |
| Высота внешнего блока | 640 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Ширина внешнего блока | 800 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 15.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 339 мм |
| Глубина внутреннего блока | 262 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1197 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1740 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1850 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
- Цена: 72 850 ₴



Отправка с 09 июня 2026
