Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S / SRC45ZSPR-S - настінна побутова спліт-система з інверторним керуванням для побутових і офісних приміщеннях до 45 м.кв.
Основні переваги настінного кондиціонера SRK45ZSPR-S / SRC45ZSPR-S:
• внутрішній блок спліт-системи виконаний в класичному стилі з міцного пластику білого кольору, він з легкістю впишеться практично в будь-який інтер'єр;
• компресор інверторного типу забезпечує точність в підтримці температурного режиму в приміщенні і низьке енергоспоживання;
• функція економії може знижувати енергоспоживання кондиціонера, при незмінній потужності охолодження або нагрівання;
• для більш рівномірного і широкого розподілу повітряного потоку по кімнаті жалюзі внутрішнього блоку рухаються автоматично;
• внутрішній блок оснащений функцією самоочищення, яка запобігає забрудненню блоку, утворення цвілі або неприємних запахів;
• для швидкого досягнення бажаної температури в приміщенні існує функція "Hi Power", яка підвищує продуктивність до максимальних показників і працює на протязі 15 хвилин;
• можливо автоматично налаштовувати кондиціонер на включення до вашого приходу, щоб ви могли відразу отримати насолоду від сприятливими умовами по поверненню додому;
• кондиціонер може стабільно працювати в режимі на обігрів при вуличній температурі до - 15 ⁰С;
• функція самодіагностики за допомогою коду виводить інформацію про несправності кондиціонера;
• в комплекті поставки є бездротовий пульт управління.
Тип: настінний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 0.9 ... 4.8 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 0.8 ... 5.8 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 1.5 кВт (енергоефективність 3.0)
Електрична потужність в режимі підігріву: 1.4 кВт (енергоефективність 3.6)
Максимальне споживання електроенергії: 2.7 кВт
Коефіцієнт потужності: 0.97
Пусковий струм: 7 А
Максимальний робочий струм: 14 А
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 769x262x210 мм
Габарити зовнішнього блоку: 780(+62)x595x290 мм
Вага внутрішнього блоку: 7.6 кг
Вага зовнішнього блоку: 40 кг
Рівень звукового тиску
Охолодження (внут.): 46/36/23 дБА
Нагрівання (внут.): 44/36/28 дБА
Зовнішній (охлажд./обігрів): 49/48 дБА
Рівень шуму (макс./ном./мін./тихий.)
Охолодження (внут./зовніш.): 60/58 дБА
Тепло (внут./зовніш.): 60/60 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 25 м
Максимальний перепад висот: 15 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 9.52 мм (3/8")
Тип хладагента: R 410А
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 45 кв.м
Підключення харчування: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Мощность обогрева | 5000 Вт |
| Мощность охлаждения | 4500 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 15400 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 45 кв.м |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Фильтр | Фотокаталитический фильтр, Предварительный фильтр, Дезодорирующий фильтр |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 40 кг |
| Высота внешнего блока | 595 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 7.6 кг |
| Высота внутреннего блока | 262 мм |
| Глубина внутреннего блока | 210 мм |
| Ширина внутреннего блока | 769 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1385 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1495 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
- Цена: 53 600 ₴



Отправка с 09 июня 2026
