Виробник: TP-Link
Тип: Бездротовий маршрутизатор (роутер)
Стандарт: 802.11n
Робота в двох діапазонах (dual band): немає
Максимальна швидкість з'єднання: 300 MBps
Підтримка Multiple SSID: немає даних
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 4x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x 10/100 Ethernet
Брандмауер (Firewall): є
NAT: є
Підтримка VPN (віртуальних мереж): є
DHCP-сервер: є
Демілітаризована зона (DMZ): немає даних
Тип антени (внутр / зовн): зовнішня
Кількість антен: 2
Підтримка MU-MIMO / MIMO: - / +
Веб-інтерфейс: є
Telnet: немає
Підтримка SNMP: немає
Розміри: 200x140x28 мм
Маса: немає даних
Розширені режими шифрування: немає даних
Харчування (PoE / адаптер): - / +
Вбудований ftp-server: немає
Можливість установки поза приміщенням: немає
Режим моста: немає даних
Інше: немає
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Fast Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 4 шт |
| Количество антенн | 2 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Нет |
| Скорость соединения | 300 Мбит/сек |
| Стандарт соединения | 802.11n |
| Тип антенны | Внешняя |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 140 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 519 ₴



