Виробник: TP-Link
Тип: Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення: USB 2.0
Максимальна швидкість з'єднання: 150 MBps
Стандарт Wi-Fi: 802.11n
Потужність бездротового передавача: 20 дБм
Тип антени: внутрішня
Розміри: 19x15x7 мм
Інше: немає
Тип: Wi-Fi адаптер
Інтерфейс підключення: USB 2.0
Максимальна швидкість з'єднання: 150 MBps
Стандарт Wi-Fi: 802.11n
Потужність бездротового передавача: 20 дБм
Тип антени: внутрішня
Розміри: 19x15x7 мм
Інше: немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 г |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 19 мм |
| Количество антенн | 1 шт |
| Скорость передачи данных | 150 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Ширина | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 194 ₴



