Виробник: NZXT
Форм-фактор материнської плати: E-ATX / ATX / MicroATX / Mini-ITX
Типорозмір: Midi-Tower
Призначення: ігровий
Блок живлення: відсутній
Розташування БП: знизу
Кількість 5,25 "відсіків: немає
Кількість 3,5 "відсіків зовнішніх: немає
Кількість 3,5 "відсіків внутрішніх: 2 + 2
Кількість 2,5 "відсіків: 7
Кількість слотів розширення: 7
Вбудовані вентилятори:
3x120мм на передній панелі
1x140мм ззаду
Місця для додаткових вентиляторів:
2x140мм на передній панелі
3x120мм або 2x140мм верхня панель
1x120мм ззаду
Габарити: 230х516х494 мм
Маса: 12.1 кг
Матеріал передньої панелі: сталь
Матеріал боковини: загартоване скло, сталь
Матеріал шасі: сталь
Шторка / дверцята: немає
Товщина металу шасі: немає даних
Безгвинтове кріплення: немає
Механізм відкривання: знімаються бічні і верхня стінки
Колір лицьовій панелі: чорний
Колір корпусу: чорний
Вікно для кріплення кулера CPU: є
Знімні корзини для HDD: є
Система організації кабелів: є
Можливість установки довгих відеокарт: до 413 мм
Вертикальна установка відеокарти: немає
Отвори для СВО: немає
Прозорі бокові панелі: + (одна)
Пилові фільтри: є
Роз'єми і індикатори на передній панелі
USB: 2хUSB 3.1, 1хUSB 3.1 Type-C
FireWire: немає
eSATA: немає
Вихід на навушники: є
Вхід для мікрофона: немає
Наявність РК екрану: немає
Індикатори: немає
Картрідер: немає
Особливості: розподіл кабелів: 18-22 мм, система охолодження ЦП: до 185 мм, передній радіатор: 60 мм, верхній радіатор: 30 мм, резервуар і насос: до 224 мм (уздовж кабельної шини)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NZXT |
| Количество USB-портов | 3 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 4 |
| Назначение | Игровой |
| Особенности | Система организации кабелей, Отсеки 2,5", Без блока питания, Встроенные вентиляторы |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | ATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.1 кг |
| Высота | 516 мм |
| Глубина | 494 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 4 899 ₴








