Виробник: D-Link
Тип: Бездротовий маршрутизатор (роутер)
Стандарт: 802.11n
Робота в двох діапазонах (dual band): немає
Максимальна швидкість з'єднання: 65 MBps
Підтримка Multiple SSID: немає
порти
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 4x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x ADSL2 +
USB: немає
Брандмауер (Firewall): так
NAT: так
Підтримка VPN (віртуальних мереж): так
DHCP-сервер: так
Демілітаризована зона (DMZ): так
Тип антени (внутр / зовн): зовнішня
Кількість антен: 1
Підтримка MU-MIMO / MIMO: немає
Веб-інтерфейс: так
Telnet: немає даних
Підтримка SNMP: так
Розміри: 200х120х33 мм
Маса: 344 г
Розширені режими шифрування: немає даних
Живлення (PoE / адаптер): - / +
Вбудований FTP-server: немає
Можливість установки поза приміщенням: немає
Режим моста: так
Підтримка UPnP: так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | ADSL |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Fast Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 4 шт |
| Количество USB-портов | 0 |
| Количество антенн | 1 шт |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Нет |
| Режим моста | Да |
| Скорость соединения | 65 Мбит/сек |
| Стандарт соединения | 802.11n |
| Тип антенны | Внешняя |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Вес | 344 г |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 120 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 1 164 ₴



