Виробник: TP-Link
Тип: Бездротовий маршрутизатор (роутер)
Стандарт: 802.11n
Робота в двох діапазонах (dual band): немає
Максимальна швидкість з'єднання: 450 MBPs
Підтримка Multiple SSID: немає
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 4x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x 10/100 Ethernet
USB: немає
Брандмауер (Firewall): так
NAT: так
Підтримка VPN (віртуальних мереж): так
DHCP-сервер: так
Демілітаризована зона (DMZ): так
Тип антени (внутр / зовн): зовнішня
Кількість антен: 3
Підтримка MU-MIMO / MIMO: - / +
Веб-інтерфейс: є
Telnet: немає
Підтримка SNMP: немає
Розміри: 230x144x35 мм
Маса: немає даних
Розширені режими шифрування:
64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Живлення: адаптер
Вбудований ftp-server: немає
Можливість установки поза приміщенням: немає
Режим моста: немає
Тип: Бездротовий маршрутизатор (роутер)
Стандарт: 802.11n
Робота в двох діапазонах (dual band): немає
Максимальна швидкість з'єднання: 450 MBPs
Підтримка Multiple SSID: немає
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 4x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x 10/100 Ethernet
USB: немає
Брандмауер (Firewall): так
NAT: так
Підтримка VPN (віртуальних мереж): так
DHCP-сервер: так
Демілітаризована зона (DMZ): так
Тип антени (внутр / зовн): зовнішня
Кількість антен: 3
Підтримка MU-MIMO / MIMO: - / +
Веб-інтерфейс: є
Telnet: немає
Підтримка SNMP: немає
Розміри: 230x144x35 мм
Маса: немає даних
Розширені режими шифрування:
64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Живлення: адаптер
Вбудований ftp-server: немає
Можливість установки поза приміщенням: немає
Режим моста: немає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Вход (WAN порт) | Ethernet |
| Высота | 35 мм |
| Длина | 230 мм |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 4 шт |
| Количество антенн | 3 шт |
| Скорость передачи данных | 100 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Ширина | 144 мм |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴



