Виробник: Tenda
Тип: Бездротовий маршрутизатор (роутер)
Стандарт: 802.11n
Робота в двох діапазонах (dual band): немає
Максимальна швидкість з'єднання: 300 MBps
Підтримка Multiple SSID: немає
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 3x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x 10/100 Ethernet
USB: немає
Брандмауер (Firewall): так
NAT: немає
Підтримка VPN (віртуальних мереж): так
DHCP-сервер: так
Демілітаризована зона (DMZ): є
Тип антени (внутр / зовн): зовнішня
Кількість антен: 2
Підтримка MU-MIMO / MIMO: - / +
Веб-інтерфейс: так
Telnet: немає
Підтримка SNMP: немає
Розміри: 127x91x26 мм
Маса: немає даних
Розширені режими шифрування: немає
Живлення (PoE / адаптер): - / +
Вбудований FTP-server: немає
Можливість установки поза приміщенням: немає
Режим моста: так
Інше: режим універсального репітера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Страна производитель | Китай |
| Вход (WAN порт) | Ethernet |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 91 мм |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 3 шт |
| Количество антенн | 2 шт |
| Скорость передачи данных | 300 Мбит/сек |
| Тип антенны | Внешняя |
| Ширина | 127 мм |
- Цена: 329 ₴



