Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-DM71VA/MUZ-DM71VA серія Standard Inverter працює на озонобезпечному фреоне R410A.
Призначений для приміщень площею до 71 м².
Модуль Wi-Fi (опіцональний) дозволяє організувати управління пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми встановленої на смартфон.
- Інверторне керування
- фільтрація
- охолодження
- осушення повітря
- обігрів
- вентиляція
- автоматичний перезапуск
- самодіагностіка
- таймер включення-виключення
- пульт ДУ
Продуктивність охолодження: 7.1 (1.8 - 7.1) кВт
Споживана потужність: 2.33 кВт
Енергоефективність в режимі охолодження: 3.0
Продуктивність нагрівання: 8.1 (1.5 - 8.5) кВт
Споживана потужність: 2.44 кВт
Енергоефективність в режимі охолодження: 3.3
Рекомендована площа приміщення: до 71 кв.м
Максимальний робочий струм: 11 А
Рівень шуму внутрішнього блоку (охолодження): 33 / 38 / 44 / 50 дБА
Рівень шуму внутрішнього блоку (нагрівання): 33 / 38 / 44 / 49 дБА
Тип фреону (холодоагент): R410A
Витрата повітря: 555-1192 м³/год
Розміри внутрішнього блоку: 923 х 250 х 305 мм
Розміри зовнішнього блоку: 840 x 330 x 880 мм
Вага внутрішнього блоку: 13 кг
Вага зовнішнього блоку: 55 кг
Діапазон зовнішніх температур при охолодженні: -10 ... + 46 °C
Діапазон зовнішніх температур при нагріванні: -10 ... + 18 °C
Максимальна довжина магістралі: 30 м (перепад висот до 15 м)
Діаметр рідинної магістралі: 6.35 (1/4")
Діаметр газової магістралі: 15.9 (5/8")
Виробництво: Японія
Збірка: Таїланд
Офіційна гарантія: 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Electric |
| Страна производитель | Таиланд |
| Мощность обогрева | 8100 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 24100 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 71 кв.м |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 55 кг |
| Высота внешнего блока | 880 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Ширина внешнего блока | 840 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Высота внутреннего блока | 305 мм |
| Глубина внутреннего блока | 250 мм |
| Ширина внутреннего блока | 923 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Используемый хладагент | R410a |
| Максимальная длина коммуникаций | 30 м |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2440 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2330 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
| Поток воздуха | 1200 |
| Частота | 50 |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 14 мая 2026
