Повітряно-опалювальні агрегати Volcano виробництва польської компанії EuroHeat представляють собою водяні тепловентилятори, тобто тепловентилятори, які для нагріву повітря використовують 90-градусну воду, нагріту будь-яким джерелом тепла (локальний котел або міська мережа теплопостачання). По суті, це водяні калорифери з вентилятором в одному корпусі.
Для нормальної роботи тепловентиляторам Volcano не потрібен вуличне повітря, так як вони використовують повітря, наявний в приміщенні. За допомогою вентилятора і спеціальних жалюзі струменя теплого повітря рівномірно розподіляються в чотирьох напрямках.
В автоматичному режимі тепловентилятори водяні Volcano здатні точно підтримувати задану температуру. Тепловентилятор Volcano обладнаний найточнішим термодатчиком, який щохвилини звіряє температуру в приміщенні з заданим значенням.
Тому відключається і включається він автоматично, і не буде працювати без необхідності. Це означає також реальне зниження експлуатаційних витрат.
Кількість рядів теплообмінника: 3
Максимальна витрата повітря: 5700 м3/год
Діапазон теплових потужностей: 13-75 кВт
Максимальна температура теплоносія: 130 °С
Максимальний робочий тиск: 1.6 МПа
Максимальна довжина в горизонтальному положенні: 25 м
Максимальна довжина у вертикальному положенні: 12 м
Внутрішній об'єм теплообмінника: 3.1 л
Діаметр приєднувальних патрубків: 3/4"
Маса апарату без води: 25.5
Напруга живлення: 230 В
Потужність електродвигуна: 410 Вт
Номінальний струм електродвигуна: 1.7 А
Частота обертання електродвигуна: 1400 об/хв
Ступінь захисту електродвигуна: IP54
Застосування:
- Виробничі цехи
- Склади і ангари
- Спортивні об'єкти
- Сільськогосподарські приміщення
- Супер і гіпермаркети
- Теплиці та зимові сади
- Об'єкти релігійного призначення
функції:
- Нагрівання і рециркуляція повітря
- Вентиляція та охолодження повітря
Призначення: нагрів будівель із середнім і великим об'ємом повітря
Конструкція:
- Корпус з полімерних матеріалів
- Кріпильна консоль (кут розвороту 120 градусів)
- Економний осьової вентилятор
- Напрямні потоку повітря
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VTS Euroheat |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 25.5 кг |
| Степень защиты IP | 54 |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная температура теплоносителя | 130 |
| Максимальное рабочее давление | 16 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Производительность | 5700 кВт*ч |
| Тепловая мощность | 75 |
| Термостат | Да |
- Цена: 19 803 ₴


Отправка с 14 мая 2026
