Тип приєднання: 3- або 1-фазний (4- або 3-провідний)
Клас точності:
- для активної енергії 1.0
- для реактивної енергії 20.0
Номінальна напруга:
- для 4-провідних мереж 380/400/415/100/110/120/208/220
- для 3-провідних мереж 100/110/120/220/230
Номінальни струм: 50/60/80/100/120 А
Номінальна частота мережі: 50 або 60 Гц
Постійна лічильника: від 1 до 19999 імп/кВт⋅г
Споживання на одну фазу: до 1 ВА (без додаткового обладнання)
Температурний діапазон: -40...+70 °С
Точність внутрішнього годинника: 0.5 сек/24 г
Автономне живлення: Li-ion або Super Cap
Термін працездатності від автономного живлення:
- Li-ion >12 років
- Super Cap до 7 днів
Матеріал корпусу: полікарбонат (стійкий до УФ)
Клас захисту: IP53
Габаритні розміри: 260 x 175 x 80 мм
Вага: до 1.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elgama-Elektronika |
| Страна производитель | Литва |
| Вес | 1.5 кг |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 80 мм |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 70 °С |
| Максимальный ток | 120 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 °С |
| Номинальное напряжение | 220/380 В |
| Тип индикатора | ЖКИ |
| Тип подключения | Прямое |
| Ширина | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 320 ₴


Отправка с 14 мая 2026
