Реле напруги ZUBR 3F призначене для захисту побутового та промислового обладнання (в тому числі трифазних електродвигунів) від перевищення допустимих меж напруги. Реле діє за принципом отсекателя: при настанні аварійної ситуації воно відключає навантаження.
Пристрій контролює послідовність фаз, і відключає навантаження при виникненні їх асиметрії. Час відключення навантаження при цьому можна регулювати.
Для нормальної роботи реле достатньо однієї фази і нуля, завдяки цьому реле напруги може використовуватися як повноцінна однофазная захист. Без нуля реле напруги працювати не буде.
Для керування трифазним обладнанням необхідно застосовувати контактор.
У меню ви можете відключити контроль порядку чергування, а також перекіс фаз, окремо. Також можливо вимкнути контроль відсутності фаз (доступно тільки при відключеному перекосе). У колишніх версіях реле відсутність фази не вважалося помилкою для використання в однофазному режимі. Тепер їм можна управляти.
Запис аварійних ситуацій в незалежній пам'яті здійснюється по їх пріоритету. Наприклад, якщо в мережі одночасно трапиться стрибок напруги і перекіс фаз, то в пам'ять запишеться більш важлива подія - перекіс фаз.
Подача навантаження здійснюється після закінчення затримки включення. Ви можете налаштовувати її тривалість від 3 до 600 с, в залежності від типу підключених пристроїв. За умовчанням встановлена модель затримки, яка враховує тривалість аварійної ситуації, дозволяючи швидше відновити роботу обладнання. Але ви можете активувати модель затримки, яка починає відлік лише після закінчення аварійної ситуації.
Активуйте професійну модель виключення навантаження, яка допоможе уникнути частого відключення обладнання. Вимкнення навантаження не буде відбуватися при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги від норми.
Реле починає відображати на цифровому екрані поточна напруга кожної з фаз відразу після включення. Якщо напруга знаходиться в встановлених межах, пристрій включить подачу навантаження, про що буде сигналізувати червоний індикатор. Управління реле здійснюється всього трьома кнопками.
Реле встановлюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо існує ймовірність потрапляння води на пристрій або в приміщенні підвищений рівень вологості, тоді шафа повинен відповідати класу захисту ІР55 по ГОСТ 14254.
Категорія продукції: Реле напруги
Струм: 5 А
Спосіб монтажу: На DIN-рейку
Кількість фаз: 3
Термозахист: Немає
TrueRMS: +
Проф. затримка відключення: +
Нижня межа напруги: 120-210 В
Верхня межа напруги: 220-280 В
Номінальна потужність навантаження 1000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1 с (> 120 В), не більше 0,04 с (<120 В)
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: не більше 0,04 с
Час затримки включення навантаження: 3-600 c
Перекіс (асиметрія) фаз: 10-80 В
Час відключення при перекосі фаз: 0-30 c
Напруга живлення: 100-420 В
Споживання струму: не більше 10 мА
Маса: 0,15 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 52 х 90 х 67 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: IP20
Комплект поставки: реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.04 сек |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Количество замыкающих контактов | 3 шт |
| Количество размыкающих контактов | 3 шт |
| Контроль последовательности фаз | Да |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 150 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Погрешность измерения | 1 % |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 52 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 1000 Вт |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальный ток | 10 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Номинальный ток | 5 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
- Цена: 1 304 ₴



