Однофазное реле напруги ZUBR D32 допомагає захистити електрообладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Пристрій відключає навантаження при настанні критичної ситуації. Ви можете вибирати верхню межу напруги в діапазоні від 220 до 280 В і нижній - від 120 до 210 В. Реле також захищає від обриву нульового проводу на ЛЕП з попаданням його на фазу. Модель найчастіше застосовується з контакторами (магнітний пускач, силове реле).
При настанні аварійної ситуації в мережі реле відключає подачу навантаження до повної стабілізації напруги.
Після того як напруга стабілізується, реле відновить подачу навантаження через заданий час затримки. Ви можете самостійно встановити тривалість затримки від 3 до 600 с (крок 3 з). Для компресорного устаткування, наприклад холодильників і кондиціонерів, ми рекомендуємо встановлювати її тривалість на 120-180 с.
Управління пристроєм здійснюється тільки трьома кнопками. Цифровий екран відображає значення напруги і системну інформацію. З його допомогою можна легко встановити верхню і нижню межу допустимого напруги. Також екран спрощує навігацію в меню.
На корпусі міститься зелений індикатор, який сигналізує про подачу напруги.
Монтаж реле напруги ZUBR D16 здійснюється в розподільний щит на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щит повинен мати клас захисту IP55 по ГОСТ 14254.
Категорія продукції: Реле напруги
Струм: 32 А
Спосіб монтажу: На DIN-рейку
Кількість фаз: 1
Термозахист: Немає
TrueRMS: Немає
Проф. затримка відключення: Немає
Нижня межа напруги: 120-210 В
Верхня межа напруги: 220-280 В
Номінальна потужність навантаження: 7000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1,2 с
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: 0,01-0,03 с
Номінальний струм навантаження: 32 А (макс. 40 А протягом 10 хв.)
Час затримки включення навантаження: 3-600 с
Напруга живлення: 100-420 В
Споживання струму: не більше 86 мА
Перетин дроту: не більше 16 мм²
Маса: 0.21 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 53 х 85 х 70 мм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 100 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 1 000 000 циклів
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: IP20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZUBR |
| Страна производитель | Украина |
| Время срабатывания | 0.01 сек |
| Дисплей | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Количество замыкающих контактов | 1 шт |
| Количество размыкающих контактов | 1 шт |
| Контроль последовательности фаз | Нет |
| Контроль пропадания фазы | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 210 г |
| Материал корпуса | Пластик |
| Погрешность измерения | 1 % |
| Сечение подключаемых проводов | 16 кв.мм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 53 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7000 Вт |
| Максимальное напряжение срабатывания | 280 В |
| Максимальный ток | 32 А |
| Минимальное напряжение срабатывания | 120 В |
| Номинальный ток | 32 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
- Цена: 982 ₴



