Джерело безперебійного живлення Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею при появі напруги в електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 212 кг |
| Ширина | 780 мм |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| КПД, не менее | 85 % |
| Максимальное входное напряжение | 300 В |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Напряжение аккумулятора | 384 В |
| Тип ИБП | С двойным преобразованием (On-line) |
| Ток заряда | 12 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1190 |
| Выходная мощность | 30000 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Длина | 880 |
| Допустимая пиковая мощность | 30000 |
Информация для заказа
- Цена: 362 998 ₴



