Джерело безперебійного живлення UPS -1600 забезпечує:
- роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального;
- тривалу роботу від зовнішньої АКБ великої місткості;
- захисне відключення навантаження від мережі 220В 50Гц при підвищенні напруги вище налаштованого рівня 280 В з переходом на харчування від АКБ;
- відключення навантаження від мережі 220В при зниженні напруги нижче налаштованого рівня 155 В з переходом на харчування від АКБ;
- захист від перевантаження і короткого замикання;
- захист від неправильного підключення АКБ;
- захист від перегріву (відключення пристрою при досягненні температури на радіаторі вихідного інвертора 65 ±5ºС, увімкнеться знову при температурі радіатора нижче 50 ±5ºС);
- правильну роботу котлів, що вимагають обов'язкового заземлення (силова частина пристрою зроблена за схемою з «прохідний нейтраллю»);
- синусоїдальну форму вихідної напруги 220 В з частотою 50 ± 0.5 Гц при роботі від АКБ;
- точність підтримки вихідної напруги 220В ±1% при роботі від АКБ;
- автоматичний процес і повний контроль заряду АКБ (захист від перезарядження, від глибокого розряду, автоматичне регулювання зарядного струму);
- енергозберігаючий режим при роботі від АКБ (20 хв напруга генерується, 20 (40, 60, 80) хв не генерується);
- роботу з будь-якими зовнішніми кислотними акумуляторами (Рекомендована ємність АКБ -65А / ч)
- Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18 кг |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 10 мс |
| Выходная мощность | 1600 Вт |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 1600 Вт |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 20 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 9 840 ₴




