Джерело безперебійного живлення UPS 1000 с місцем під АКБ призначений для роботи з однофазними навантаженнями, розрахованими на напругу 220 В і максимальною потужністю 1 кВт.
При наявності напруги харчування навантажень здійснюється через вбудований стабілізатор напряженія.Прі цьому UPS 1000 одночасно заряджає акумулятор. При відсутності напруги або його виході за межі діапазону, навантаження живляться від інвертора.
Вбудований стабілізатор напруги дозволить Вам:
- зменшити цикли перезарядки АКБ - при падінні напруги UPS 1000 не переходить на акумулятор, аподдержівает споживачі стабілізатором;
- економити електроенергію - при живленні навантажень від стабілізатора, ККД становить не менше 98%, проти 80%, якби весь час працював інвертор;
- правильно організувати підзарядку АКБ - UPS 1000 створює умови для тривалої зарядки АКБ без перерв, що дозволяє підтримувати необхідну циклічність;
- змінювати акумулятора вистачатиме відключаючи навантаження - спеціальний "мережевий режим" дозволяє змінювати АКБ, поки навантаження підтримуються вбудованим стабілізатором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 10 мс |
| Выходная мощность | 1000 Вт |
| Выходное напряжение | 220 В |
| КПД, не менее | 85 % |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 20 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 8 880 ₴




