Джерело безперебійного живлення UPS 1000 призначений для роботи з однофазними навантаженнями, розрахованими на напругу 220 В і максимальною потужністю 1 кВт.
При наявності напруги живлення навантаження здійснюється через вбудований стабілізатор напруги. При цьому UPS 1000 одночасно заряджає акумулятор. При відсутності напруги або його виході за межі діапазону, навантаження живляться від інвертора.
Вбудований стабілізатор напруги дозволить Вам:
- зменшити цикли перезарядки АКБ - при падінні напруги UPS 1000 не переходить на акумулятор, а підтримує споживачі стабілізатором;
- економити електроенергію - при живленні навантаження від стабілізатора, ККД становить не менше 98%, проти 80%, якби весь час працював інвертор;
- правильно організувати підзарядку АКБ - UPS 1000 створює умови для тривалої зарядки АКБ без перерв, що дозволяє підтримувати необхідну циклічність;
- змінювати акумулятора вистачатиме відключаючи навантаження - спеціальний "мережевий режим" дозволяє змінювати АКБ, поки навантаження підтримуються вбудованим стабілізатором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикация | Цифровая |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 293 мм |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 4 мс |
| Выходная мощность | 1000 Вт |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| КПД, не менее | 85 % |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Минимальное входное напряжение | 180 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 20 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа | навесной / настольный |
Информация для заказа
- Цена: 9 180 ₴







