Джерело безперебійного живлення UPS-800 Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 155-275 В, ІБП стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора.
При роботі від акумулятора UPS-800 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Герц (± 0,5%) і номіналом на виході 220В (± 5%). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 15А.
Апарат виконаний в прямокутному металевому корпусі, який дозволяє експлуатувати його в настільному (або підлоговому) варіанті. На задній панелі розташована розетка для підключення навантаження, кнопка включення / вимикання звукового сигналу. На лицьовій частині приладу розташований рідкокристалічний з інформацією про режим роботи і кнопки включення і звуку.
Технологія ДБЖ: Line-Interactive
Кількість фаз: 1
Діапазон вхідної напраженія: 155-275 В
Вихідна напруга: 220 ±10 В
Вихідна частота: 50 ±0,5 Гц
Максимальне навантаження: 500 Вт (800 ВА)
Час переключення АКБ-мережу/мережа-АКБ: 4 мс
ККД інвертора: 90%
Ємність АКБ: від 65 до 250 А·год
Напруга АКБ: 12 В
Струм заряду: від 1 до 15 А
Форма вихідного сигналу від АКБ: чиста синусоїда
Монтаж: наповнити, настільний
Розміри (довжина / ширина / висота): 380 х 160 х 220 мм
Маса: 7.8 кг
Клас захисту: IP20
Робочий діапазон температури повітря: +5...+30 °С
Робочий діапазон відносної вологості повітря: від 40 до 80%
Колір чорний
Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Цифровая |
| Тип монтажа | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 4 мс |
| Выходная мощность | 800 Вт |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 800 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Минимальное входное напряжение | 155 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 15 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Темно-серый |
- Цена: 5 580 ₴









