Джерело безперебійного живлення UPS-500 Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею (АКБ) при появі напруги в електромережі.
ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 155-275 В, ІБП стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора.
При роботі від акумулятора UPS-500 генерує синусоїдальну напругу з частотою 50 Гц (±0,5 %) і номіналом на виході 220 В (±2 %). Для підтримки безперебійного енергопостачання можуть використовуватися акумуляторні батареї будь-якої ємності, за умови що струм заряду не перевищує 15А.
Апарат виконаний в прямокутному металевому корпусі, який дозволяє експлуатувати його в настільному (або підлоговому) варіанті. На задній панелі розташована розетка для підключення навантаження, кнопка включення \ виключення звукового сигналу. На лицьовій частині приладу розташований рідкокристалічний індикатор режимів роботи і кнопки включення і звуку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 4 мс |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 500 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Минимальное входное напряжение | 155 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 15 А |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Темно-серый |
- Цена: 4 440 ₴




