Джерело безперебійного живлення ДБЖ-300 Volter призначений для безперервного забезпечення електроживленням особливо відповідальних споживачів у разі зникнення напруги в електромережі. Пристрій автоматично заряджає акумуляторну батарею при появі напруги в електромережі. ДБЖ-300 повністю адаптований для роботи з опалювальними котлами.
Джерело безперебійного живлення ДБЖ-300 забезпечує:
- технологію OFF-Line; Технологія "Off line" має на увазі відсутність функції стабілізації напруги. При виході напруги за ці межі 100-270 В (пороги відключення можна змінювати самостійно) відбувається перехід інвертора на роботу від батареї. Так само Volter ІБП-300 автоматично перемикає навантаження на роботу від ДБЖ при пропажі напруги в електросеті, а при його появі перемикає навантаження на роботу від електросеті.
- роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального;
- тривалу роботу від зовнішньої АКБ великої місткості;
- захисне відключення навантаження від мережі 220 В, 50 Гц при підвищенні напруги вище налаштованого рівня 233 ÷ 270 В з переходом на живлення від АКБ;
- відключення навантаження від мережі 220В 50Гц при зниженні напруги нижче налаштованого рівня 100 ÷ 217 В з переходом на живлення від АКБ;
- захист від перевантаження і короткого замикання;
- захист від неправильного підключення АКБ;
- захист від перегріву (відключення пристрою при досягненні температури на радіаторі вихідного інвертора 65 ± 5ºС, увімкнеться знову при температурі радіатора нижче 50 ± 5 ºС);
- правильну роботу котлів, що вимагають обов'язкового заземлення (силова частина пристрою зроблена за схемою з «прохідний нейтраллю»);
- синусоїдальну форму вихідної напруги 220 В з частотою 50 ± 0,5 Гц при роботі від АКБ;
- точність підтримки вихідної напруги 220В ± 1% при роботі від АКБ;
- автоматичний процес і повний контроль заряду АКБ (захист від перезарядження, від глибокого розряду, автоматичне регулювання зарядного струму);
- енергозберігаючий режим при роботі від АКБ (20 хв напруга генерується, 20 (40, 60, 80) хв не генерується);
- роботу з будь-якими зовнішніми кислотними акумуляторами (Рекомендована ємність АКБ -65А / ч)
Конструктивно Volter ІБП-300 виконаний в металевому корпусі, який дозволяє експлуатувати його в настінному і поличному варіанті. Всі функціональні вузли розташовані на задній стінці, закритою нерозбірними лицьовою панеллю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volter |
| Страна производитель | Украина |
| Индикация | Цифровая |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Напольный |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота | 262 мм |
| Длина | 107 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Допустимая пиковая мощность | 300 Вт |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип ИБП | Резервный (Off-line или Standby) |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 5 070 ₴



