ЗАСТОСУВАННЯ
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами 100, 125 і 150 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
- Класичний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Захисна сітка від комах.
- Ступінь захисту IP 34.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
- Вимикач в поставку не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (див. Електричні приналежності).
- Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою.
- Регулятори швидкості не можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматичне:
- За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 (див. Електричні приналежності). Блок управління поставляється окремо.
ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти.
- При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання воздуховода до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
- Для підключення вентилятора з двигуном низької напруги 12В до мережі 220 В / 50 Гц необхідно додатково придбати понижуючий трансформатор (наприклад серії ТРФ 220 / 12-25).
РОЗМІРИ:

| Параметри | Величина | Одиниці вимірювання |
|---|---|---|
| ∅D | 125 | мм |
| B | 187 | мм |
| H | 142 | мм |
| L | 112 | мм |
| L1 | 15 | мм |
ЗРАЗКИ МОНТАЖУ

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.65 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 16 Вт |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Состояние | Б/У |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP34 |
| Размеры | |
| Размер патрубка | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Расход воздуха | 180 |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 1 276 ₴



Отправка с 11 июня 2026
