ВИКОРИСТАННЯ
- Інноваційні вентилятори для витяжної або припливної вентиляції в стильному дизайні з новим рівнем комфорту.
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Максимальна витрата повітря в поєднанні з низьким рівнем шуму гарантує ідеальний мікроклімат.
- Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанту установки вентилятора в системі.
- Для використання з системою пластикових (гнучких) каналів.
- Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітроводами Ø 100, 125 і 150 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного пластику. Вихідний патрубок вентилятора оснащений спеціальними випрямлячами потоку повітря, які знижують турбулентність, збільшують натиск повітря і сприяють зниженню рівня шуму. Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і забезпечити низький рівень шуму. Ступінь захисту IP X4

МОТОР
- Надійний мотор на шарикопідшипниках з мінімальним енергоспоживанням від 4,5 Вт.
- Моделі серії ВЕНТС Квайтлайн обладнані однофазним двигуном в одношвидкісному або двохшвидкісному виконанні (серія Квайтлайн Дуо і Квайтлайн Екстра).
- Двигуни обладнані захистом від перегріву для запобігання перевантаження двигуна.
- Двигун встановлений на гумових віброгасильних вставках для поглинання вібрацій двигуна і забезпечення безшумної роботи вентилятора (крім ВЕНТС Квайтлайн 150 Б).
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення.
- Вимикач в комплект поставки не входить.
- Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора РС-1-300 або РС-1-400 (для моделей, які не обладнаних таймером).
- Регулювання швидкості для моделей вентиляторів ВЕНТС Квайтлайн 100 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 125 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 150 Дуо, ВЕНТС Квайтлайн 150 Екстра також може здійснюватися за допомогою перемикача швидкостей П2-1-300 (див. Розділ «Електричні приналежності»).
Автоматичне:
- За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 (див. Електричні приналежності).
- Блок управління поставляється окремо. За допомогою таймера Т (вбудований таймер затримки вимкнення забезпечує роботу вентилятора від 2 до 30 хвилин після вимкнення вентилятора).
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в канал відповідного перетину. При монтажі з гнучкими повітроводами кріпиться за допомогою хомутів. Монтажний кронштейн забезпечує установку вентилятора на горизонтальну або вертикальну плоску поверхню (моделі Квайтлайн-к). Послідовна установка двох вентиляторів забезпечує збільшення робочого тиску. Підключення вентилятора з двигуном низької напруги 12 В до мережі 220 В / 50 Гц здійснюється при по потужності понижуючого трансформатора ТРФ 220 / 12-25 (замовляється окремо).
РОЗМІРИ:

| Параметри | Величина | Одиниці вимірювання |
|---|---|---|
| ∅D | 125 | мм |
| L | 161.5 | мм |
ЗРАЗОК МОНТАЖА

Варіант використання вентилятора ВЕНТС Квайтлайн в ванній кімнаті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.75 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 13 Вт |
| Скорость вращения | 2250 об/мин |
| Состояние | Б/У |
| Способ установки | Канальный |
| Уровень шума | 32 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | |
| Размер патрубка | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Расход воздуха | 197 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 294 ₴


Отправка с 14 июня 2026
