ЗАСТОСУВАННЯ
- Постійна або періодична вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Витяжна або припливна вентиляція в залежності від варіанту установки вентилятора в системі. Для використання з системою пластикових ПВХ каналів або гнучких каналів. Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи. Для монтажу з повітроводами Ø 100, 125 і 150 мм.
КОНСТРУКЦІЯ
- Корпус і крильчатка виконані з високоякісного і міцного АБС пластика,
- стійкого до ультрафіолету.
- Конструкція крильчатки дозволяє підвищити ефективність вентилятора і термін служби двигуна.
- Ступінь захисту IP X4.
ДВИГУН
- Надійний двигун з низьким енергоспоживанням.
- Призначений для безперервної роботи і не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегріву.
КЕРУВАННЯ
Ручне:
- Вентилятор управляється за допомогою кімнатного вимикача освітлення. Вимикач в поставку не входить. Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою тиристорного регулятора (див. Електричні приналежності). Вентилятори можуть підключатися одразу по кілька одиниць до одного регулюючого пристрою. Регулятори швидкості не можна підключати до вентиляторів з модифікаціями Т, ТН, ТР, ВТ, ВТН.
Автоматине:
- За допомогою електронного блоку управління БУ-1-60 (див. Електричні приналежності). Блок управління поставляється окремо.
МОНТАЖНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Вентилятор встановлюється в канал відповідного перетину.
- При монтажі з гнучкими повітроводами кріпиться за допомогою хомутів.
- Вентилятори цієї серії мають різні діаметри вхідного і вихідного патрубків для можливості приєднання декоративної решітки серії МВ з фланцем відповідного діаметру з боку забору повітря (при установці вентилятора безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або на місце існуючої вентиляційної решітки). Вентилятор може встановлюватися на горизонтальну або вертикальну плоску поверхню за допомогою монтажного кронштейна (модель ВКО1к). Можлива установка 2-х вентиляторів послідовно для збільшення напору.
- Для підключення вентилятора з двигуном низької напруги 12В до мережі 220 В / 50 Гц необхідно додатково придбати понижуючий трансформатор (наприклад серії ТРФ 220 / 12-25).
РОЗМІРИ:

| Параметри | Величина | Одиниця вимірювання |
|---|---|---|
| ∅D | 125 | мм |
| ∅D1 | 129 | мм |
| L | 93 | мм |
| L1 | 31 | мм |
ЗРАЗКИ МОНТАЖА

Варіант застосування вентилятора ВЕНТС ВКО в квартирі Варіант використання вентилятора ВЕНТС ВКОк в приватному будинку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.48 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 16 Вт |
| Скорость вращения | 2400 об/мин |
| Состояние | Б/У |
| Способ установки | Канальный |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Размеры | |
| Размер патрубка | 125 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Расход воздуха | 185 |
Спецификации
Информация для заказа
- Цена: 1 344 ₴


Отправка с 01 июня 2026
