Реверсивний вентилятор Домовент 180 ВВ/ВВР призначений для забезпечення вентиляції побутових та адміністративних приміщень. Вентилятор може працювати як в режимі припливу повітря в приміщення, так і в режимі видалення повітря з приміщення. Включення режимів здійснюється зовнішнім вимикачем (в комплект поставки не входить),
Переваги:
- Вентилятори ВВ/ВВР 180 застосовуються для постійної або періодичної витяжної вентиляції приміщень.
- Корпус і крильчатка виготовлена з високоякісного АБС пластика, стійкого до ультрафіолету. Ступінь захисту IP 24.
- Безшумна робота завдяки спеціальній конструкції крильчатки.
- Автоматичні жалюзі для запобігання зворотного потоку.
- Серія ВВ оснащена двигуном з низьким енергоспоживанням. Двигун може працювати безперервно, обладнаний захистом від перегріву і не вимагає обслуговування.
- Серія ВВР оснащена реверсивним двигуном для комбінування режимів припливу і витяжки повітря.
- Управління ручне (від зовнішнього вимикача або за допомогою тиристорного регулятора) або автоматичне (за допомогою електронного блоку управління).
- При ручному керуванні за допомогою тиристорного регулятора можливе підключення декількох вентиляторів до одного регулюючого пристрою.
- Монтаж у стіну або віконний отвір діаметром 180 мм.
Габаритні розміри побутового вентилятора Домовент 180 ВВ/ВВР

|
||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовичок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність, м3/год (приплив, витяжка) | 176 / 212 |
| Розміри | |
| Розмір патрубка | 180 |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴


Відправка з 10 квітня 2026
