Обігрівач ТСМ-RA 500 з регулятором
ЕКОНОМНИЙ ОБІГРІВАЧ З РЕГУЛЯТОРОМ
Економний обігрівач Теплокерамік ТСМ RA -500 - вдосконалена класична модель з вбудованим регулятором температури. Розміри керамопанелі збігаються з розмірами моделі Теплокерамік ТСМ 400, але на відміну від неї, ТСМ РА 500 - більш потужний обігрівач (500 Вт) з функціями контролю температури нагріву поверхні і температури повітря.
Особливості обігрівача зі встроєним регулятором:
Інфрачервоний керамічний обігрівач за рахунок встановленого терморегулятора дозволяє видавати більше потужності, ніж обігрівач такого ж розміру, але без регулятора. Панель Теплокерамік ТСМ RA 500 має два датчика температури: внутрішній (прихований), який підведений до лицьової поверхні панелі і дозволяє встановлювати температуру нагрівання плити від 40 С до 95 С; зовнішній (довжина до 3 см, практично непомітний), який знаходиться внизу корпусу обігрівача і дозволяє задавати температуру нагрівання повітря в приміщенні від 5 С до 35 С.Екран регулятора знаходиться збоку електричного настінного нагрівача Теплокерамік, що робить його непомітним і не псує дизайн керамічної панелі. Дві кнопки дозволяють задати потрібну температуру і налаштувати включення / вимикання інфрачервоної панелі. Регулятор температури поверхні підходить для дитячих кімнат, садів і шкіл, де є необхідність в обмеженні температури нагріву поверхні електричного обігрівача.
Основні характеристики інфрачервоної панелі Теплокерамик ТСМ-R А 500:
- пожежобезпечний обігрівач - стійкий до перепадів напруги;
екологічний обігрівач - в процесі роботи не виділяє неприємних запахів і шкідливих речовин;
безшумний інфрачервоний обігрівач - працює беззвучно;
економний електрообігрівач - за рахунок принципу роботи дозволяє економити електроенергію;
не спалює кисень і не сушить повітря.
Комплектація инфрачервоного обігрівача:
- упаковка обігрівач
- Мережевий шнур з вилкою
- вбудований регулятор
- Кнопка вкл / викл
- Універсальні металеві кріплення
- Дюбель М8 з шурупами
- Монтажна схема
- Інструкція по експлуатації (паспорт-гарантія).
Упаковка панелі зроблена з тришарового гофрокартону і укріплена пінопластом. Це гарантує покупцю отримання товару без пошкоджень. Особливість моделі ТСМ-RA 500 - вбудований регулятор, який дозволяє контролювати як температуру панелі, так і температуру повітря в кімнаті. Є можливість додатково купити ніжки для обігрівача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплокерамик |
| Мощность обогрева | 500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Объем обогрева | 25 м3 |
| Температура поверхности | 90 С |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 14 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 3 150 ₴





Отправка с 14 мая 2026
