Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5 °C
Розміри елемнтів: Ø25 мм, товщина 1.5 мм
Вимикач: на вилці
Розміщення шнура: зліва/справа (повернути рушникосушарку на 180°)
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, різьбова втулка, штифт, поворотний механізм) - 2 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Довжина коліна (мм) |
Потужність (±5%) Вт |
| - | 620 | 525 | 460 | 71 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 70 Вт |
| Рабочая температура | 50 град. |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Змейка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 525 мм |
| Глубина | 58 мм |
| Ширина | 605 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




Отправка с 15 мая 2026

