Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Температура поверхні виробу: 50 ±5 °C
Розміри елементів: Ø25 мм, товщина 1.5 мм
Вимикач: на вилці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Довжина коліна (мм) |
Потужність (±5%) (Вт) |
| 800 | 825 | 603 | 590 | 103 |

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 105 Вт |
| Рабочая температура | 50 град. |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Змейка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 825 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Межосевое расстояние | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴




Отправка с 15 мая 2026
