Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5 °C
Розміри елементів: Ø25 мм, товщина 1.5 мм
Вимикач: на вилці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок А мм |
Висота В мм |
Ширина С мм |
Довжина коліна D мм |
Потужність (±5%) Вт |
| 800 | 825 | 500 | 500 | 100 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 85 Вт |
| Рабочая температура | 60 град. |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Змейка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 825 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Межосевое расстояние | 800 |
Информация для заказа
- Цена: 2 820 ₴




Отправка с 15 мая 2026

