Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу *: 50 ±5 °C
Розміри елементів: Ø25 мм, товщина 1.5 мм
Вимикач: на вилці
Розміщення шнура: справа
|
Відстань між центрами стійок (мм) |
Вісота (мм) |
Ширина (мм) |
Довжина коліна (мм) |
Потужність (±5%) Вт |
| 200 | 225 | 600 | 600 | 36 |

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Laris |
| Страна производитель | Украина |
| Материал полотенцесушителя | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 35 Вт |
| Рабочая температура | 50 град. |
| Тип полотенцесушителя | Электрический |
| Форма полотенцесушителя | Змейка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 225 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Межосевое расстояние | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



Отправка с 15 мая 2026
