ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТАЦІЇ МОДЕЛІ
Доповнення:
Ножки напольные (+250грн)
с терморегулятором (+500грн)
с картинкой (+300грн)
Wi-fi розетка (+450грн)
C термо-программатором (+600грн)
За рахунок своєї конструкції практично все тепло виділяється нагрівачем витрачається на обігрів повітря (конвекція) і поширення теплового потоку від керамічної панелі (інфрачервоне випромінювання), який в свою чергу нагріває предмети знаходяться в кімнаті. Всі деталі і матеріали екологічно безпечні і пройшли відповідні випробування, що підтверджують ліцензії та сертифікати якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Материал корпуса | Керамика |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 9 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Максимальная температура нагрева | 80 град. |
| Мощность обогрева | 475 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 475 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





Отправка с 14 мая 2026
