Доповнення моделі:
з терморегулятором (+ 500грн)
Wi-fi розетка (+ 450грн)
C термо-програматором (+ 600грн)
Wifi - модуль (+ 220грн)
Конвектор подвійного обігріву служить в якості основного і додаткового джерела опалення. Даний тип конвектора пристосований для довготривалої експлуатації, тому його можна використовувати в якості головного джерела опалення. Корпус конвектора виготовлений із сталевого листа, покритого порошковою фарбою, всередині два нагрівальних елемента, які можна включати окремо потужністю 400W і 600 W і 400 W, що дозволяє працювати на ту потужність, яка Вам необхідна.
Конвектор може бути оснащений програмованим термостатом: автоматичний запуск при зниженні температури, робота по годинах і днях тижня. Обігрівач рекомендується встановлювати на міцну основу (підлогу), в комплект входять також кріплення, за допомогою яких обігрівач встановлюється на стіні. Підвідний кабель забезпечений вилкою. Абсолютно безпечний у використанні, нагрівачі не спалюють частинки пилу і кисню, не виділяють неприємний запах, в процесі роботи не вигоряють стіни, тому теплий і хороший клімат у вашому домі гарантований.
Обігрівачі Камін добре відомі як ефективні нагрівальні пристрої. Нагрівальний елемент, виробництва Франції, виконаний зі спеціального алюмінієвого сплаву, легкий, нешкідливий і з першої секунди поширює тепло. Компактні панелі і конвекційні обігрівачі поєднують в собі новітні технології зі стильною функціональністю, тому їх можна використовувати вдома і в будь-яких інших будівлях. Всі системи управління розташовані збоку, тому вони легкодоступні і видно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 12 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Максимальная температура нагрева | 80 град. |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
| Тип нагревательного элемента | Метало-керамічний |
- Цена: 2 590 ₴







Отправка с 14 мая 2026
