ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ
Доповнення моделі:
з терморегулятором (+ 500грн) Wi-fi розетка (+ 450грн) C термо-програматором (+ 600грн) Wifi - модуль (+ 220грн)
Представляємо останню розробку обігрівача, зібраного в Україні, в якому використовуються нагрівальні елементи французького виробництва. Електроконвектори Камін зроблені таким чином, що конструкція і розташування конвекційних каналів максимально швидко прогрівають площа приміщення. А також інфрачервоний потік від лицьової частини дозволяє нагрівати предмети, що знаходяться в радіусі 3 метрів. Ці обігрівачі призначені для основного опалення будинків, дач і будь-яких приміщень побутового та комерційного призначення. В обігрівачі 2 нагрівальних елемента: один з яких обігріває конвекцією, а другий - інфрачервоним потоком.
Електричний конвектор оснащений кнопками, дозволяє включати по черзі нагрівальні елементи або відразу обидва, для швидкого прогрівання приміщення. Ми пропонуємо широкий асортимент електронагрівальної продукції під торговою маркою Камін: від обігрівачів з електронним термостатом до систем опалення, керованих з мобільного телефону по SMS. Ці обігрівачі можуть використовуватися в якості основного або додаткового опалення приміщень цілий рік. Нагрівання за допомогою електрообігрівачів дуже зручний: без проекту опалення, обслуговування, з легким монтажем.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Максимальная температура нагрева | 80 град. |
| Мощность обогрева | 750 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
| Тип нагревательного элемента | Метало-керамічний |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 2 190 ₴







Отправка с 14 мая 2026
