Доповнення:
Ніжки для підлоги (+ 250грн)
з терморегулятором (+ 600грн)
з картинкою (+ 250грн)
Wi-fi розетка (+ 450грн)
C термо-програматором (+ 600грн)
Економічне опалення на базі керамічних обігрівачів КАМИН все більше набирає популярності при діючих тарифах на енергоресурси. Керамічні панелі економлять до 50% витрат на опалення завдяки низькій вартості обладнання і монтажу. Ці обігрівачі призначені для основного опалення будинків, дач і будь-яких приміщень побутового та комерційного призначення.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ОБІГРІВАЧА КАМ-ІН
-
Простий монтаж -
Без дозвільної документації, труб та професійних навичок. - мінімальні затрати на електроенергію - Завдяки своїй конструкції максимальна передача тепла в навколишнє середовище
- використання терморегулятора - Ми рекомендуємо використовувати терморегулятори для автоматичного відключення і додаткової економії
- лічильник електроенергії - Використовуйте 2-х тарифний счетчік- вночі електроенергії в 2 рази дешевше.
- проектна документація - Вам не потрібно платити за проект опалення-він не потрібен, а розрахунок ми зробимо абсолютно безкоштовно
У них поєднані кращі характеристики від керамічної панелі (приємний прогрів, економне споживання електрики, безпеку і сучасний дизайн) і конвектора (швидкість обігріву приміщення і автоматичне регулювання). Забезпечує швидке нагрівання приміщення, завдяки конвекції і спрямованому тепловому потоку від керамічної плитки. Тепло від плити відчувається на відстані до 2 метрів. Доставляється в компактній упаковці з гофрованого картону. Корпус виготовлений із сталевого профілю, покритого порошковою фарбою. Довжина кабелю - 1,5 м. Може оснащуватися терморегулятором, який автоматично регулює температуру в приміщенні.Вам тільки потрібно встановити температуру до якої потрібно нагріти приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Рекомендуемая площадь помещения | 7 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP52 |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Максимальная температура нагрева | 90 град. |
| Мощность обогрева | 475 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
- Цена: 2 590 ₴





Отправка с 14 мая 2026
