ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ
Доповнення:
з терморегулятором (+600.00грн.)
з картинкой (+300.00грн.)
з LED-підсвіткою (+400.00грн.)
з термо-програматором (+600.00грн.)
Простота у використанні (всього 2 кнопки: підняти / опустити темп в кімнаті) і інформації (температура, поточний режим обігріву, годинник та ін.) Звукова індикація Діапазон робочої напруги 160-250 В Контроль наявності заземлення. Під замовлення терморегулятор-програматор: Обігрів по годинною програмою з добовим / тижневим циклом (на кожну годину один з 6 режимів: комфорт, Економ, антізамерзаніє, Відключено і ін.) 4. Обігрівач-картина. Будь-яке зображення за вашим бажанням наноситься на лицьову частину і чудово вписується в будь-який інтер'єр!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кам-ин |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Настенный |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Коэффициент полезного действия | 98 % |
| Максимальная температура нагрева | 80 град. |
| Мощность обогрева | 475 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴










Отправка с 14 мая 2026
