Дизайнерські обігрівачі UDEN-S - це сучасні металокерамічні панелі, які не тільки ефективно опалюють приміщення, а й стають його стильним прикрасою, яскравою ноткою, роблять приміщення атмосферних і виразно.
Крім створення ексклюзивних дизайн-обігрівачів з авторськими малюнками ручної роботи, ми використовуємо альтернативну ультрамодну технологію - планшетні принтерну УФ-друк. Вона дозволяє наносити на обігрівачі будь-які малюнки високої якості c фотографічною точністю і 100% передачею кольору. Це може бути ваша улюблена фотографія, відома репродукція, що зачаровує своєю натуральністю пейзаж, стильне 3D зображення і т.п.
УФ-малюнки на обігрівачах дуже красиві і реалістичні, що не видають запахів, абсолютно нешкідливі, а спеціальне захисне ультратонкі покриття робить їх довговічними і максимально стійкими до механічних пошкоджень.
Вимоги до зображення для фотодруку на обігрівачі
- дозвіл: 300 dpi; формат: переважно tiff, можна jpg, png, psd; розмір: не менше 3 Мб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UDEN-S |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип установки | Настенный |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Длина | 975 |
| Толщина | 35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Потребляемая мощность | 405-472 Вт |
| Состояние | Нове |
| Тип управления | без керування |
- Цена: от 5 998 ₴








Отправка с 14 мая 2026
