Виробник: 2E
Тип: РК-монітор
Діагональ екрану, дюймів: 23,8
Тип ЖК-матриці: IPS-ADS
Формат зображення: 16: 9
Дозвіл, точок: 1920x1080
Крок точок, мм: немає даних
Час реакції, мс: 5
Кут огляду, гор / верт: 178/178
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість, кд / м2: 250
Контрастність: 1000: 1
Покриття екрану: антивідблиску
Вигнутий екран: немає
Частота оновлення: 60/75 Гц
Інтерфейси відеосигналу: D-Sub (VGA), HDMI
Функція MHL: немає
Аналогові та інші відеовходи: немає
Концентратор USB: немає
Регулювання підставки по висоті: немає
Екран: немає
Потужність: 22 Вт (в режимі очікування <1 Вт)
Розміри: 540x405x185 мм
Вага: 3,8 кг
Підтримка VESA-кріплення: VESA 75
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорный экран | Нет |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Широкоформатный экран | Да |
| Экран | |
| Антибликовое покрытие | Да |
| Время отклика | 5 мс |
| Контрастность хххх:1 | 1000 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Высота | 405 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | VGA, HDMI |
| Количество разъемов HDMI | 1 |
| Количество разъемов VGA | 1 |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 75 Гц |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Тип блока питания | Внутренний |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип матрицы | IPS-ADS |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴





