Ратей знаходиться в числі кращих для створення теплих підлог. Прекрасно обігрівальний приміщення, що створює з будь-якої статі справжню теплову панель і дозволяє значно економити в порівнянні з газовим, центральним і іншими видами опалення. Тепла підлога RATEY дає можливість насолоджуватися теплом, рівномірно прогріває приміщення, яке ви можете регулювати так, як вам захочеться, за допомогою терморегулятора. І помилково буде вважати, що тепла підлога - це дороге задоволення, адже вже є відмінні цінові рішення, що роблять цей вид опалення максимально доступним.
Нагрівальний кабель RATEY призначений для:
- комфортного підігріву підлоги
- основного опалення приміщень
Нагрівальний кабель може бути успішно застосований в квартирах, котеджах, будинках, на дачах, в гаражах, на складах, в офісах, в саунах і басейнах, дитячих садах і школах, для підігріву підлоги на балконах, лоджіях, санвузлах, кухнях, прихожих, житлових кімнат, а також для обігріву теплиць, трубопроводу.
Особливості кабелю RATEY RD1
Ratey RD1 в півтора рази тонше, це робить монтаж більш зручним і при укладанні плитки безпосередньо на кабель дозволяє зменшити товщину плиткового клею.
Підвищена термостійкість. Використання більш термостійкого пластикату і додаткових шарів РЕТ дозволило значно підвищити стійкість кабелю до локальних перегрівів.
Підвищена механічна стійкість. Мідні стрічки в якості екрану краще захищають при проколі.
Переваги кабелю RATEY RD1
- простий в монтажі і дуже довговічний.
- повністю безпечний в роботі.
- високі показники тепловіддачі.
- набагато економніше, ніж традиційні системи газового опалення.
- немає радіаторів, труб і інших виступаючих частин.
- не виділяє запахів, екологічно безпечний.
Технічні характеристики:
Корисна площа обігріву: 2,4 - 3,2 м²
Потужність: 0,485 кВт
Довжина кабелю: 27 метра
Діаметр кабелю: 4 мм
Тип кабелю: двожильний, екранований
Екран кабелю: виконаний з плоских стрічок, накладених з щільністю 80% і сумарним перерізом не менше 0,5 мм ²
Ізоляція нагрівальної жили: термостійкий PVC пластикат і 4 шари плівки ПЕТ
Номінальна напруга живлення: 220 В ~ 50 Гц
Випробувальна напруга ізоляції: 2500 В ~ 50 Гц
Теплова потужність: 18 Вт / м
Кабель: 3 м
Максимальна робоча температура гріючої жили: 125 ° С
Максимальна робоча температура зовнішньої ізоляції: 100 ° С
Гарантія 25 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ratey |
| Страна производитель | Украина |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Диаметр кабеля | 4 мм |
| Длина кабеля | 27 м |
| Количество жил | 1 |
| Максимальная мощность | 18 Вт/м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Экранированный кабель | Да |
| Мощность секции кабеля, Вт | 485 |
| Площадь для подбора кабеля как основного отопления, м² | 2.4 |
| Тип кабеля | Одножильный кабель |
| площадь для подбора кабеля как дополнительного отопления, м² | 3.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 300 |
| площадь помещения для подбора кабеля как дополнительного отопления, м² | 0.3 — 2.9 |
- Цена: 2 038 ₴



Отправка с 13 мая 2026
