Ратей знаходиться в числі кращих для створення теплих підлог. Прекрасно обігрівальний приміщення, що створює з будь-якої статі справжню теплову панель і дозволяє значно економити в порівнянні з газовим, центральним і іншими видами опалення. Тепла підлога RATEY дає можливість насолоджуватися теплом, рівномірно прогріває приміщення, яке ви можете регулювати так, як вам захочеться, за допомогою терморегулятора. І помилково буде вважати, що тепла підлога - це дороге задоволення, адже вже є відмінні цінові рішення, що роблять цей вид опалення максимально доступним.
Нагрівальний кабель RATEY призначений для:
- комфортного підігріву підлоги
- основного опалення приміщень
Нагрівальний кабель може бути успішно застосований в квартирах, котеджах, будинках, на дачах, в гаражах, на складах, в офісах, в саунах і басейнах, дитячих садах і школах, для підігріву підлоги на балконах, лоджіях, санвузлах, кухнях, прихожих, житлових кімнат, а також для обігріву теплиць, трубопроводу.
Особливості кабелю RATEY RD1
- Ratey RD1 в півтора рази тонше, це робить монтаж більш зручним і при укладанні плитки безпосередньо на кабель дозволяє зменшити товщину плиткового клею.
- Підвищена термостійкість. Використання більш термостійкого пластикату і додаткових шарів РЕТ дозволило значно підвищити стійкість кабелю до локальних перегрівів.
- Підвищена механічна стійкість. Мідні стрічки в якості екрану краще захищають при проколі.
Переваги кабелю RATEY RD1
- Чи не висушує повітря і не перепалюваних кисень.
- Простий в монтажі і дуже довговічний.
- Повністю безпечний в роботі.
- Високі показники тепловіддачі.
- Набагато економніше, ніж традиційні системи газового опалення.
- Немає радіаторів, труб і інших виступаючих частин.
- Чи не виділяє запахів, екологічно безпечний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ratey |
| Страна производитель | Украина |
| Вид нагревательного кабеля | Резистивный |
| Диаметр кабеля | 4 мм |
| Длина кабеля | 9.8 м |
| Количество жил | 1 |
| Максимальная мощность | 18 Вт/м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения нагревательного кабеля | Теплый пол |
| Экранированный кабель | Да |
| Мощность секции кабеля, Вт | 175 |
| Площадь для подбора кабеля как основного отопления, м² | 0.9 |
| Тип кабеля | Одножильный кабель |
| площадь для подбора кабеля как дополнительного отопления, м² | 1.2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 300 |
| площадь помещения для подбора кабеля как дополнительного отопления, м² | 0.3 — 2.9 |
- Цена: 1 422 ₴



Отправка с 13 мая 2026
