Водогрійні стальні котли тривалого горіння серії ECO MANUAL UNI це серія універсальних твердопаливних котлів призначених для обігріву приміщень, обладнаних системою водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Котли призначені для роботи на різних видах твердого палива антрациті, кам'яному і бурому вугіллі, дровах, брикетах, або пелети (при додатковій комплектації автоматизованої пеллетной пальником).
У базовій комплектації котел поставляється в мінімальній комплектації з ручним регулюванням температури і за вибором клієнта в залежності від бюджету на покупку і обраного для використання палива можуть бути додатково укомплектовані:- регулятором температури RT3;
- автоматикою з вентилятором наддуву;
- автоматичної пеллетной пальником і бункером.
Переваги:
- високий ККД
- Збільшений обсяг завантажувальної камери
- Можливість роботи на вугіллі, брикетах або дровах в режимі ручного завантаження
- Додатково можуть комплектуватися автоматичною пеллетной пальником чавунні колісники Товщина стали 6 мм
- Сучасний дизайн і якісне порошкове фарбування
- якісна теплоізоляція
- регульовані ніжки
- можливість вибору чотирьох варіантів комплектації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Маяк |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 485 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Антрацит, Брикеты, Пеллеты |
| Коэффициент полезного действия | 88 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 50 кВт |
| Объем воды в котле | 140 л |
| Объем камеры сгорания | 158 л |
| Площадь обогрева | 500 кв.м |
| Расход твердого топлива | 7.5 кг/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| КПД, не меньше: антрацит % | 85 |
| КПД, не меньше: дрова (влажность не больше 25%) % | 75 |
| Продолжительность рабочего цикла, ч | 8-48 |
| Расход антрацита, кг/ч | 7.5 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1590 мм |
| Глубина | 1260 мм |
| Диаметр дымохода | 230 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Размер загрузочного отверстия, мм | 476х253 |
| Размер топки В*Ш*Г, мм | 744х476х650 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
| Дополнительные характеристики | |
| Експлуатационное давление, бар | 2 |
| Максимальная температура воды, С | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 86 334 ₴





Отправка с 15 мая 2026
