Терморегулятор призначений для роботи з системами антиобледеніння і сніготанення. Ви можете застосовувати його для підігріву будь-яких відкритих майданчиків, тротуарів і доріг, щоб уникнути ожеледиці.
Сфери застосування: для сніготанення
Тип управління: Цифровий
Спосіб монтажу: на DIN-рейку
Максимальна сила струму: 16 А
Мінімальна температура: -20 °C
Максимальна температура: +10 °C
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Власне елктроспоживання: не більше 45 мА
Напруга живлення: 230 В
Маса в повній комплектації: 0.18 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 75 х 75 х 34 мм
Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм
Довжина з'єднувального проводу датчика: 3 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Діапазон вимірюваних температур: -30 ... + 75 °С
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: IP20
Комплект поставки: терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури з з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка, з датчиком опадів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 10 град. |
| Минимальная температура регулирования | -20 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 66 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Цена: 6 462 ₴


Отправка с 08 июня 2026
