Електронний терморегулятор Terneo SEN - сенсорний програмований тижневий терморегулятор для теплої підлоги. Зовнішній і внутрішній датчики для контролю температури підлоги і повітря.
Сенсорний рідкокристалічний екран відображає температуру, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. З його допомогою ви можете інтуїтивно налаштовувати роботу терморегулятора. Крім того, сенсорні кнопки надійніше і довговічніше, в порівнянні зі звичайними.
Виберіть потрібний режим обігріву:
- «Ручний» - постійна підтримка однієї і тієї ж заданої температури;
- «Програматор» - робота згідно тижневої програми обігріву;
- «Комфорт» - окремо задана температура буде підтримуватися до кінця поточного періоду, після чого включиться режим «програматор».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.33 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 95 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 08 июня 2026
