Особливості автоматичного котла на твердому паливі Stropuva SP
В якості палива для автоматичних твердопаливних котлів тривалого горіння STROPUVA SP використовуються дрова і паливні брикети, особливістю даної серії є відсутність бітеплового механічного регулятора. Управління та контроль за температурним режимом здійснюється за допомогою мікропроцесорного блоку, що регулює роботу вентилятора наддуву (тип «равлик»). Інноваційна технологія верхнього горіння істотно збільшує час спалювання однієї закладки палива. Повне завантаження топкової камери дровами забезпечує роботу котлів на твердому паливі з автоматикою протягом 30 годин, брикетами - до 2 діб. Завдяки добре продуманій конструкції, коефіцієнт корисної дії котлів Стропува доходить до 90%.
Переваги автоматичних твердопаливних котлів Stropuva SP Твердопаливні котли з автоматикою STROPUVA SP встановлюються у відкриті і закриті системи опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Автоматичний котел на твердому паливі надійно захищений від вибуху: завдяки особливостям конструкції, при критичному підвищенні тиску в системі котел просто складеться всередину. Енергозберігаюча програма (до 60 Вт) і велика опалювальна площа (50-400 м2) роблять твердопаливний котел з автоматикою STROPUVA SP вигідною альтернативою газовим або електричним опалювальних приладів.
Кращим підтвердженням надійності нашого обладнання стане найбільший період гарантійних зобов'язань в галузі - 6 років. Комплектація котлів STROPUVA серії SP: технічний паспорт, запобіжний клапан, термоманометр, розподільник повітря (дрова), кочерга, совок, «серпи», стабілізатор горіння, короб під вентилятор, вентилятор «равлик», програматор. Звертаємо вашу увагу на те, що колосники і дверцята котла виготовлені з чавуну, а розподільник повітря і труба розподільника повітря - з жароміцної нержавіючої сталі!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stropuva |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 231 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Торф, Щепа |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 270 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 130 град. |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 45 л |
| Объем камеры сгорания | 220 л |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 10 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Желтый |
| Объем топочной камеры, дм3 | 200 |
| Отапливаемая площадь, м2 | 100-200 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/4" |
| Вход в систему отопления | 1 1/4" |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Длина дымохода | 200 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 560 мм |
| Ширина дымохода | 180 |
| Диаметр котла, мм | 560 |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 77 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 72 |
Информация для заказа
- Цена: 35 990 ₴





Отправка с 11 июня 2026
