Terneo K2 - двоканальний терморегулятор з налаштованим режимом роботи (нагрівання / охолодження). Можна окремо управляти двома зонами нагрівання, або двома зонами охолодження, або однієї зоною нагріву і однією зоною охолодження. Якщо датчики обох каналів розмістити в одному місці і на один канал підключити нагрівач, а на інший охолоджувач, то температуру можна підтримувати в потрібних межах круглий рік.
Терморегулятор Terneo K2 - це два терморегулятора в одному корпусі. Пристрій може управляти двома різними системами нагріву або охолодження. А якщо розмістити обидва датчика в одному приміщенні, то один з них можна підключити до системи обігріву, а другий - до системи охолодження. Налаштування температури доступна в діапазоні від -9 до +99 ° С.
Завдяки широкому температурному гістерезису (від 1 до 30 ° С) можна налаштувати необхідні кордону температури. Таким чином, з'являється можливість підтримувати необхідні температурний діапазон на протязі всього року.
Управління пристроєм здійснюється трьома кнопками. Терморегулятор призначений для установки в щиток на стандартну DIN-стійку, шириною 35 мм. У комплект входить два датчика температури з проводами довжиною 4 м.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 99 град. |
| Минимальная температура регулирования | -9 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Кондиционирование помещения, Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 80 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 4 м |
| Ширина | 54 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
- Цена: 1 628 ₴


Отправка с 08 июня 2026
