Цікаве дизайнерське рішення, простота регулювання температури і високий рівень безпеки - ось три складові, які роблять terneo st лідером ринку. І це цілком заслужене звання, адже при створенні приладу були враховані всі дрібниці, роблячи його високоефективним придбанням за доступну ціну. Про деякі особливості хотілося б розповісти окремо.
Терморегулятор з унікальним дизайном
Поряд з розетками та вимикачами терморегулятор є деталлю вашого інтер'єру. А змінні рамки терморегулятора, що мають широку кольорову гаму - це інноваційне рішення, яке вже високо оцінили дизайнери, широко застосовуючи їх при проектуванні дизайну інтер'єру. Під будь-яку фактуру і колір стін можна підібрати необхідний відтінок, зберігаючи продуманий стиль приміщення. При необхідності терморегулятор можна встановити в загальну рамку з вимикачами і розетками серії Unica від компанії Schneider Electric, з якими прилад повністю сумісний.
Продумане рішення
Нерідкі випадки, коли при установці датчика температури допускаються порушення технологічного процесу. Наприклад, в гофротрубу, використовувану при монтажі, потрапляє будівельний розчин, датчик цементується, і при заміні терморегулятора дістати його вельми проблематично. Але terneo st підходить до аналогових температурними датчиками нашого виробництва R10 або до датчиків інших виробників з опором 10 кОм при 20 °С. Вам не треба буде витрачати масу зусиль і часу для вилучення старого датчика - просто підключіть до нього Terneo ST, і він буде працювати.
Безпека експлуатації
Терморегулятор Terneo ST забезпечить безперебійну роботу вашого теплої підлоги навіть в разі виходу з ладу датчика температури (наприклад, в разі аварії водопроводу і затопленні приміщення). Адже якщо у вас теплі підлоги є єдиною системою обігріву будинку, а на вулиці холодно, то немає часу на очікування майстра, який привезе і встановить новий датчик. Використовуючи терморегулятор для теплої підлоги terneo st, ви можете бути спокійні. Він сам контролює роботу датчика і, в разі виходу його з ладу, автоматично переключиться в режим процентного регулювання, забезпечуючи нормальне функціонування системи «тепла підлога». А інтелектуальна система безпеки приладу забезпечить при його експлуатації максимальне збереження вашого майна від пожежі. При нагріванні контактів і підвищенні температури всередині корпусу, що іноді виникає внаслідок помилок при монтажі, терморегулятор автоматично відключиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 |
- Цена: 1 009 ₴


Отправка с 08 июня 2026
