Особливості котла опалення на твердому паливі Stropuva IDEAL Ефективна робота на будь-яких видах твердого палива, включаючи пелети, - основна перевага твердопаливних котлів для опалення STROPUVA IDEAL. Розширити можливості серії вдалося за рахунок використання спеціального знімного розподільника повітря зі стабілізатором горіння. Пошаровое спалювання палива і автоматизація електронного управління дозволили досягти високого коефіцієнта корисної дії котла для опалення на твердому паливі - до 90%. Спеціально для Стропува ІДЕАЛ був розроблений мікропроцесорний блок управління.Регулюючи роботу відцентрового вентилятора і циркуляційного насоса, він забезпечує точну підтримку заданого температурного режиму.
Переваги опалювального твердопаливного котла Stropuva IDEAL Завдяки реалізованому в опалювальних твердопаливних котлах Стропува ІДЕАЛ інноваційному принципом верхнього горіння, вдалося домогтися економної витрати палива і гранично спростити експлуатацію обладнання. Тепер будівля можна опалювати абсолютно всіма видами твердого палива і успішно підтримувати обраний температурний режим без різких перепадів. Повне завантаження топкової камери дровами забезпечує автономну роботу твердопаливного котла для опалення STROPUVA IDEAL протягом 30 годин, брикетами і паливними пелетами - до 2 діб, а вугіллям - до 5 діб.
Гарантія на наші котли становить 6 років - це найбільший період гарантійних зобов'язань в галузі.
Комплектація котлів STROPUVA серії SI (ідеал):
- технічний паспорт,
- запобіжний клапан,
- термоманометр,
- розподільник повітря (дрова, вугілля, пелети),
- кочерга, совок, «серпи»,
- стабілізатор горіння,
- короб під вентилятор,
- вентилятор «равлик»,
- короб під програматор ,
- програматор,
- решітка. Звертаємо вашу увагу на те, що колосники і дверцята котла виготовлені з чавуну, а розподільник повітря і труба розподільника повітря - з жароміцної нержавіючої сталі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stropuva |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 333 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Каменный уголь, Брикеты, Пеллеты |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 270 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 130 град. |
| Мощность номинальная | 40 кВт |
| Объем воды в котле | 58 л |
| Объем камеры сгорания | 330 л |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Регулирование мощности, от | 10 % |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Желтый |
| Макс. время горения одной загрузки, суток | 5 |
| Обогреваемая площадь, м2 | 200-400 |
| Объем камеры сгорания, дм3 | 330 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/4" |
| Вход в систему отопления | 1 1/4" |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Длина дымохода | 200 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 680 мм |
| Ширина дымохода | 200 |
| Диаметр котла, мм | 680 |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 1.5 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 60 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.3 бар |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 180 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение питания (В/Гц) | 160-270/50 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 72 |
- Цена: 43 990 ₴








Отправка с 11 июня 2026
